‘Erotyka’

Dodano: maj 24

Jedną z fantazji erotycznych mojej żony był seks z Murzynem. Postanowiłem pomóc w realizacji jej marzenia. Przeglądnąłem w Internecie mnóstwo ogłoszeń panów, mających ochotę zaspokoić kobietę na wszystkie sposoby. Po sprawdzeniu kilku interesujących ofert zdecydowałem się na ogłoszenie dwóch studentów, poszukujących doświadczonych kobiet celem wyuzdanego seksu. Umówiłem się z chłopakami na piwo i przedstawiłem im propozycję zerżnięcia atrakcyjnej brunetki. Wyrazili zainteresowanie, więc ustaliliśmy czas i miejsce spotkania. Po powrocie do domu poinformowałem żonę, że następnego dnia wieczorem czeka ją niespodzianka.

Na tamten wieczór żona gładko ogoliła cipkę i założyła złoty kolczyk do pępka. Swoje długie, czarne włosy spięła w kok. Ubrała się w czerwoną, obcisłą sukienkę, długi płaszcz, włożyła szpilki i pojechaliśmy do hotelu. Weszliśmy do wynajętego pokoju, w którym czekała na żonę niespodzianka. Było nią dwóch młodych ludzi: przystojny blondynek oraz jej marzenie – czarny, potężnie zbudowany Murzyn. Przywitaliśmy się i usiedliśmy przy drinkach. Żona spytała, co chłopaki lubią w seksie najbardziej. Blondyn odpowiedział, że masturbację i obciąganie jego pały przez atrakcyjne kobiety. Murzyn lubił wszystko, co doprowadza go do szybkich i częstych wytrysków.
wiecej »

Dodano: maj 24

Mając 17 lat, pojechałam z przyjaciółką na obóz na Mazury do wsi obok Mikołajek. Obóz był zorganizowany z biura turystycznego więc nie liczyłyśmy na nic ciekawego. Jednak już po pierwszych godzinach nasze oczekiwania zmieniły się diametralnie! Mi od razu wpadł w oko kierownik biura który pojechał jako kierownik obozu- pan Michał. Facet koło 30stki jednak od razu dało się zauważyć że lubił sport. Jego mięśnie rysowały się pod obcisła czarną koszulką. W dodatku ta ciemna karnacja i kruczoczarne włosy sprawiły że od razu coś mnie ukłuło w żebra. Z kolei moja kumpela od razu upatrzyła sobie ratownika kąpieliska, 23 lata, ciemny blondyn, wysoki, opalony jak to ratownicy. No więc od razu po powitalnym obiedzie wskoczyłyśmy w nasze skąpe stroje kąpielowe i ruszyłyśmy się poopalać. Akurat Michał i Bartek (ratownik) stali na pomoście i rozmawiali. Przeszłyśmy obok nich i niefortunnym trafem spadł mi olejek do opalania. wiecej »

Dodano: maj 24

Tego dnia musiałem dłużej zostac w pracy. Zbiegły się dwie dostawy które w dodatku przywieźli zbyt późno aby się wyrobic na czas. Wyszedłem po 20 zmęczony i wkurzony. Miałem w końcu inne plany. Postanowiłem jeszcze wpasc na solarium, posmażyc się z 15 minut. Niestety na miejsce dotarłem na 5 minut przed zamknięciem. Babeczka była niezadowolona. W sumie nie dziwie jej się, tak samo jak ja nie miałem ochoty dłużej zostawac w pracy ona też mogła nie chciec. Troche pomarudziła, ale na drobnym fochu mnie wpuściła.
Zamknąłem kabinę i szybko się zacząłem rozbierac. Jeszcze nasmarowałem twarz przyspieszaczem i walnąłem się na łóżko. Lampy zaczęły pracowac a z głośnika leciała muzyka. Po paru minutach zrobiło się tak przyjemnie ciepło, w tle leciała spokojna piosenka że zacząłem odlatywac. Oczy mi się zamknęły i po prostu zasnąłem. Byłem na tyle zmęczony, że przekimałem cały czas opalania i spałem dalej w najlepsze. Panienka chyba się nieźle zbuzowała bo weszła do mojej kabiny, otworzyła łóżko i zaczęła się wydzierac. Obudziłem się nagle, ciemno, zimno, nawet nie wiedziałem gdzie jestem ani o co chodzi. wiecej »

Dodano: maj 24

Dwa dni po zabawie w saunie zaprosiliśmy na wieczór nowych partnerów mojej żony. Żona ubrała się w seksowną czarną bieliznę, pończoszki i wysokie szpilki. Swoje pięknie opalone ciało okryła przeźroczystym, jedwabnym szlafroczkiem. Pierwszy przyszedł przystojniak Krzysztof. Był nieco młodszy od nas, wysoki i dobrze zbudowany. Spotkaliśmy go tydzień temu na imprezie u naszych przyjaciół. Moja żona była wtedy gwiazdą towarzystwa – atrakcyjna, śliczna brunetka, ubrana w mini, szpileczki i wydekoltowaną bluzeczkę, która opinała się zmysłowo na jej dużym biuście. Cieszyła się wielkim zainteresowaniem płci męskiej, a szczególnie Krzysztofa, który przyszedł samotnie. Często z nią tańczył, dowcipkował, od czasu do czasu przypadkowo głaskał jej pośladki. Widziałem, że przypadł żonie do gustu. Gdy udało mi się wreszcie z nią zatańczyć, zapytałem, czy miałaby ochotę na coś więcej niż taniec z nowym znajomym. Ujrzałem błysk w jej oku. wiecej »

Dodano: maj 24

Bardzo lubimy z żoną wygrzewać się w saunie. Najbliższa znajduje się w ośrodku sportowo-rekreacyjnym, położonym kilkaset metrów od naszego mieszkania. Ostatnio zarezerwowałem ją na wyłączność w godzinach wieczornych. Nie tolerujemy rodaków, którzy korzystają z sauny w tekstylnych strojach kąpielowych. Po południu, wracając z pracy spotkaliśmy na parkingu naszego sąsiada. Jest on młodym, dobrze zbudowanym facetem, przy okazji biznesmenem, któremu brak czasu na stały związek. Znamy go od momentu wprowadzenia do nowego mieszkania, czyli od kilku lat. Pochwaliliśmy się planami na wieczór. Sąsiad zeznał, że też wybiera się do ośrodka, ale popływać. Spytał, czy po basenie może do nas dołączyć. Serdecznie go zaprosiliśmy. Ok. 19 spakowałem do plecaka duże ręczniki kąpielowe i pomaszerowaliśmy w kierunku ośrodka. Pozbyliśmy się w przebieralni naszych ubrań i bielizny. Jednocześnie z nami jakaś młoda laska stroiła się w kostium na zajęcia fitness. wiecej »

Dodano: maj 24

Przyszła środa, pierwsza po moim powrocie z Hanoweru. Jak zwykle w środę poszłam do mojego zakładu kosmetycznego, Ewa zrobiła swoje, po Ewie dobrał się do mnie Marek. Okazał się być naprawdę odpowiedzialnym mężczyzną. Pomimo naszych prywatnych kontaktów tutaj zachowywał się profesjonalnie. Masował miejsce po miejscu, tak, jak to zawsze od pewnego czasu. Mniej więcej w połowie ćwiczeń zadał mi pytanie, czy życzę sobie kontynuacje masażu u mnie w domu. Stwierdziłam, że nie widzę żadnych przeszkód. Popatrzyłam na niego i stwierdziłam
– przecież obiecałeś. Więc po zakończonych zajęciach każde z nas wsiadło w swój samochód
i pojechaliśmy do mnie.
wiecej »


www.erotycznyblog.info | RSS